Welzorg is geweest, de stoel is mooi en zit goed.
Alles is afgesteld en dat was hele klus.
Toen binnen wat rijden, draaien en dat gaat erg soepel.
Opstaan lukt prima. Stoel heeft 3 snelheden langzaam, normaal en snel en dan binnen elke keus nog 5 standen. In totaal gaat hij 10 KM per uur.
Groot verschil met de vorige is dat deze geen voorover kanteling heeft om op te staan, de vorige kantelde in zijn geheel naar voren bij opstaan.
Deze nieuwe stoel kantelt niet naar voren, enkel de zitting komt naar voren omhoog, katapult zitting noemen ze dat.
Verder zijn de beensteunen in hoogste vast gezet en kan ik ze tijdens gebruik wel naar voren en achter bedienen maar niet hoog en laag.
Maar ondanks alle veranderingen gaat deze zeer zeker goed bevallen.
Verder uiteraard heel de dag voor de BBC gezeten voor de uitvaart van HM Queen Elisabeth II, erg onder de indruk van het hele gebeuren.
Na avond eten zijn we klein rondje gaan rijden buiten. Johannes ging mee hij zei al meteen kom op we moeten er even uit, even over je angst heen en dat hebben we gedaan. Het was trouwens verg koud brrrrr, maar even langs de buuf iets terug brengen end an klein rondje langs water, stoplichten en dan heb ik al aantal obstakels gehad en daar ging het dus om. Drempel voordeur, stoepranden, helling, scheve paden, kuiltjes kortom het ging prima.
Hij is erg stil en zit prima, wel ben ik erg voorzichtig want er zit geen gordel op de stoel.
Toen snel weer naar huis opwarmen, want tjeee wat was dat fris.
Categorieën:
- Dagelijks Leven (5.866)
- Gewonnen (341)
- Pompe (67)
- Testpanel (28)
- Vakantie Tesselhuus 2015 (10)
-
Laatste 5 Posts
Recente reacties
Kalender:
Archief:
Meta