Duif op bezoek

Vannacht was het erg laat geworden of lees juist vroeg, we keken naar Sweet Magnolia’s de serie en was steeds erg spannend dus naar bed en daar tv ook even aan en uiteindelijk was het 3 uur toen we gingen slapen LOL

Gelukkig zaterdag nu dus geen probleem keuken opgeruimd, alle bakken geleegd en samen met Johannes de vuilnis naar wijkcontainer gebracht, omdat het zo lekker weer was zonnig wel koud zijn we stukje om gelopen, om het water heen,langs brieven bus en naar huis in de schaduw erg koud brrr.

Thuis de dieren gedaan en de badkamer en wc en nu is alles weer op orde in huis. Vijver aangevuld die verliest veel water geen idee of die lek is of de planten het verbruiken,maar dat zien we later wel een keer nu kan Johannes het nog niet zien of herstellen ivm herstel oogoperatie.

De duiven zijn terug, zo lief en ze zijn goed dik en groot, maar wat ze steeds in de klimop doen geen idee, maar hopelijk geen nest want Charlie zal dat erg leuk vinden dan.

In de avond wilde Sweet Magnolia’s verder kijken, ik dacht dat er 7 seizoenen waren net als Virgin River maar nee dus, na een aflevering bleken we aan het einde van seizoen 4 te zijn en meer was er niet, domper nu wachten op nieuw seizoen. Ik had vannacht dus ook wel de laatste kunnen kijken dan maar ok.

Dit bericht is geplaatst in Dagelijks Leven. Bookmark de permalink.

Geef een reactie