Ziekjes

Gisterenavond werd ik uit het niets snipverkouden, benauwd, geen koorts, dus ook ik kon nu een zelftest gaan doen de 1e.

Geen corona, gelukkig, maar ben niet blij, want kon dus niet slapen in bed, omdat ik beademing nodig heb en die gaat via neus en die zit dicht of loopt leeg.
Dus de woonkamer in relaxstoel kan ook niet, want kom ik bijna niet uit dus in mijn rolstoel slapen.
Johannes is lief op de bank gaan liggen om me in de gaten te houden en heeft redelijk goed geslapen ik zelf echter bijna niet.
Nu kortademig, benauwd, loopneus, zere neus van snuiten en er kwam ook nog een monteur van Welzorg want rolstoel heeft kuren.
Welzorg is geweest, supersnel het zijn de accu’s, maandag krijg ik nieuwe.De rolstoel kreeg ik op 15 juli 2014 en dit is de eerste keer dat er iets mee is.
Blij dat dit nog op te lossen was, want deze wordt niet meer gemaakt en zolang er geen grote reparaties nodig zijn en hij veilig is mag ik erop rijden, hij is namelijk al afgeschreven.


Kortom allemaal niet fijn, maar goed wie weet kan ik vanavond wel liggen en zo niet dan weer rolstoel. In de loop van de dag is de loopneus al veel rustiger geworden en heb ik nu hoofdpijn en een geïrriteerde keel.
De laatste keer dat dit gebeurde was eind maart 2020 en ik snap werkelijk niet waar ik dit van heb gekregen nu, ik kom nergens en niemand komt hier.
Goed er is een corona pandemie en griep epidemie en de laatste is dan toch beter denk ik.

Dit bericht is geplaatst in Dagelijks Leven. Bookmark de permalink.

Geef een reactie