Ik sta tegenwoordig rond half 10 op en dan rustig aan beginnen.
Mijn lijf vind dat echt nodig. Momenteel geen uitslag of jeuk, wel de gewoonlijke pijntjes en vermoeidheid.
Ik doe mijn dingen als spelletjes en dieren en wat ik kan in huishouden. Ik surf veel over internet op zoek naar passende oplossing voor slapen, dit bed kom ik prima in met benenlift, eruit doe ik op eigen kracht op de buik en dan opdrukken. De benenlift hebben we 7 jaar geleden zelf gekocht en als oplossing gevonden voor het niet langer omhoog krijgen van de benen. Via verzekering of Gemeente vond ik toen te lastig en te veel werk en dit kon ik opbrengen. Nu zicht op speciaal bed, maar tjee die kost 6 a 7 duizend dus die zal dan via de verzekering gaan (hopelijk) nu moed aan het verzamelen want ik weet hoeveel werk dat gaat opleveren en vooral irritatie.
Veel papieren en onderzoek door ergo therapeut die dan verslag mag schrijven en ik mag dan wederom alles uitleggen en toelichten en zoals eigenlijk altijd zullen ze dit hulpmiddel ook wel weer nog niet kennen en dat maakt het dubbel moeilijk. Dit was al zo met benenlift en wc sta op lift, waarom ik dat soort zaken ken en zij niet geen flauw idee, maar het is irritant omdat zij als deskundige het wel dienen voor te schrijven ivm vergoeding.
Goed van de week de boel maar eens op starten.
Nu 3 jaar geleden kwam de actie “Ontregel de zorg” , nou volgens mij is er niets veranderd in aanvraag hulpmiddelen het blijft, veel papieren, herhalen van feiten, ongeneselijk kennen ze niet en rapport ergotherapeut of die het nu kent of niet. Het is even slikken en dan hoop energie en tijd verspillen maar vooral geld aan therapeuten di eik niet nodig heb maar ze wel willen dat je dan bezoekt een keer of 6. Was ook bij mijn elektrische sta-op/ trippelstoel, die ik daarvoor al jaren van hun in bruikleen had, maar vervangen moest worden.
Kortom ik hou mijn hart vast en ga er maar gewoon aan beginnen, want dat is de enige weg blijven lachen en recht door!
Categorieën:
- Dagelijks Leven (6.765)
- Dieren in de tuin (21)
- Gewonnen (402)
- Pompe (88)
- Testpanel (29)
- Vakantie Tesselhuus 2015 (10)
-
Laatste 5 Posts
Recente reacties
- Bijna weekend | Monique & Johannes Pijnacker Hordijk op Hoop?
- Verder onderzoek gynaecoloog | Monique & Johannes Pijnacker Hordijk op Bedankt Freaks!
- Mooie prijs herinnering | Monique & Johannes Pijnacker Hordijk op Lianno wint de hoofdprijs voor mij!
- Jans van Duyn op Dagje onafhankelijk door zonnebloemauto!
- Moontje op Dagje onafhankelijk door zonnebloemauto!
Kalender:
Archief:
Meta
