Zondag en toch op tijd opgestaan en het is pet weer het regent en waait hard, brrr herfstweer.
Johannes heeft gisteren de netten aangespannen en dus mogen de katten toch weer naar buiten en in nog geen 10 minuten zit Smockey heel leuk in de ren van de konijnen boven op hun hok en kan dus daar gewoon weer weg naar de muur tussen de buren en ons.
Soms zijn onze katten echt vermoeiend dus weer naar binnen en Johannes spant nu ook een net over het hok van de konijnen en dat duurt paar uur en dan kunnen ze er niet meer in.
Lianno speelt wat op de laptop, oefent met schoolwerk via spelletjes van Ambrasoft en vermaakt zich wel.
In de middag hebben Johannes en Lianno het konijnenhok uitgemest alle oude stro en hooi, stront en plas eruit en vers erin.
Het resultaat een volle container dat geeft aan hoeveel er in hun hok ligt, we doen dit eens in de 3 maanden en nu komt de koude periode dus nu meteen extra stro voor warmte, vrijdag komt de dierenarts om ze te enten en na te kijken.
De dag is zo om en we eten gezellig en na het eten tas pakken voor school en douchen bed in.
Wij kijken wat tv en rommelen nog wat en dan nu hoogste tijd het is alweer half 10.
Categorieën:
- Dagelijks Leven (6.763)
- Dieren in de tuin (20)
- Gewonnen (402)
- Pompe (88)
- Testpanel (29)
- Vakantie Tesselhuus 2015 (10)
-
Laatste 5 Posts
Recente reacties
- Bijna weekend | Monique & Johannes Pijnacker Hordijk op Hoop?
- Verder onderzoek gynaecoloog | Monique & Johannes Pijnacker Hordijk op Bedankt Freaks!
- Mooie prijs herinnering | Monique & Johannes Pijnacker Hordijk op Lianno wint de hoofdprijs voor mij!
- Jans van Duyn op Dagje onafhankelijk door zonnebloemauto!
- Moontje op Dagje onafhankelijk door zonnebloemauto!
Kalender:
Archief:
Meta