Achttiende infuus enzymtherapie Pombiliti® & Opfolda®

Vandaag weer dagje Rotterdam, het gaat me steeds makkelijker af.
In de ochtend op tijd weg en kwam lang boeren met omgekeerde vlaggen, zo respectloos!

In Rotterdam ging alles snel prikken in een keer en infuus verliep zonder problemen.
Ik had mensen in de zaal waar ik helaas niet makkelijk om heen kon en hun gedrag vond ik ongepast, agressief en ik kon geen kant op zit met stekker in de stroom dus even weg rijden tja is geen optie. Iets zeggen ook niet dat zou alleen kunnen escaleren, maar respectloos is het wel en het gedrag van de manier van praten, bewegen triggerde van alles bij mij.
Je mag boos zijn, de zorg slecht vinden maar er zijn grenzen en benamingen en domme beschuldigingen uiten als de persoon zelf even in ander ruimt is, is voor mij een grens te ver, sommige dingen doe je gewoon niet.
Maar goed ieder zijn ding en iedereen heeft recht op zorg en dus ook deze mensen.
De groep verpleegkundigen dames namen het gedrag goed op, ik neem mijn petje voor ze af.
Ik was klaar toen eten, kwam ik mocht blijven eten, maar ik bedankte en nam een banaan mee voor onderweg en at beneden mijn banaan en cracker bij de piano, dat was rustiger en fijner.

Goed beneden zoals altijd op de taxi gewacht die netjes belde om te zeggen dat die iets later was, maar kwam redelijk op tijd en toen terug naar huis en ondertussen heb ik wat mensen zitten kijken, muziek geluisterd van piano die werd bespeeld door andere voorbijgangers, ondertussen de hal opgeruimd want mensen “verliezen” vaak dingen als flesjes, papiertjes enzo

Half 9 was ik thuis, koffie en verse groentesoep en bellen met Twil. Nog even nieuws gekeken en dan snel naar bed.

Dit bericht is geplaatst in Dagelijks Leven, Pompe. Bookmark de permalink.

Geef een reactie