
Vandaag kwam Frank de fysio weer langs, we hebben goed gesprek gehad en gaan om de wek loopoefeningen doen. Kijk wat ik kan en hoe ver en we gaan dat buiten doen, in de hoop het rondje om de speeltuin wat ik 10 jaar gelden nog kon met moeite nu weer te kunnen halen.
Lopen moet ik gewoon domweg weer leren ik schuifelde en langzaam kan ik echte stapjes maken, dus 55 jaar en leren lopen als een keuter, maar dankbaar met de vooruitgang.
Het WK Voetbal is echt een puinhoop, Donald Trump die kaarten ongedaan laat maken van zijn team USA en Gianni Infantino vindt het allemaal goed. Die zegt geen nee tegen Donald Trump, Gianni Infantino moet echt weg bij FIFA voordat hij nog meer veracht in deze mooie sport!



