Afhankelijk zijn is drama vervolg, Medipoint

Ik heb redelijk geslapen , veel wakker.

Vandaag komt monteur beademing en dat is een vrouw, heel aardig en voor het eerst een vrouwelijke monteur. Ze heeft hem snel nagekeken en weer op orde, instelling veranderd naar mijn wens en top gedaan.

Dan zoals veracht hoor ik helemaal niets van Medipoint en het is nu dinsdag. Ik heb geen zin om te bellen, want dat wordt een confrontatie, dus vul ik maar een online ophaal formulier in. Medipoint heeft voor het gemak maar niets meer laten horen, zo klant gericht en vriendelijk maar niet heus. Ze zouden maandag contact opnemen over het feit dat de monteur en achterwacht niet te bereiken waren.
Goed na het invullen belt er iemand van Medipoint, mijn ophaal verzoek was niet duidelijk, welk bed moesten nu ophalen. Op die vraag moest ik eerst tot 10 tellen en antwoorden toen lelijk ja als jullie even hadden geïnformeerd hoe het was afgelopen had je het geweten he!……nou ja dit werd dus de confrontatie en weet je het interesseert me even helemaal niets, ben helemaal klaar met dit soort ellende, dan maar grensoverschrijdend gedrag (lees emotie tonen en stem verheffen uit onmacht) ik heb geen keus naar hun en zij niet naar mij dat regelt de zorgverzekering.
Medipoint heeft nu dus nog maar een keer gezegd ja voor flexobedden zijn er geen monteurs buiten kantoor uren, ok dat is namelijk juist de tijd dat mensen hun flexobed gebruiken en er dus storing kan komen. Dat een hulpmiddelen leverancier bedden levert maar ze niet kan onderhouden vind ik onbegrijpelijk. Ook onbegrijpelijk is dat er geen reset code in handleiding staat. Maar goed maakt ook weer niet uit want de monteur en achterwacht namen volgens de alarmcentrale überhaupt niet op en sliepen onverstoord lekker verder, slapend geld verdienen blijkbaar kan het toch.
Maar goed Bed wordt morgen opgehaald en dan luiten weer een hoofdstuk af waarin weer eens pijnlijk duidelijk wordt dat je niets waard bent als je afhankelijk bent bij bepaalde bedrijven.

Ik probeer het los te laten, niet teveel energie hieraan te verspillen die is te kostbaar en schaars bij mij voor dit soort ongein, ik wil mijn energieegebruiken om te genieten en steeds in de uitleg en verdediging modes te gaan tegen dit soort bedrijven.

Nu gaan we liften bekijken en dan ergo in schakelen heb eind augustus gesprek staan revalidatiearts en dan regelen we dat, zodat ik volgende keer als er weer eens wat is ik met door Johannes kan laten liften en ik niemand (112, ambulancedienst) meer hoef “lastig” te vallen.

Charlie vind het bed trouwens niets,, matras beweegt teveel LOL

Dit bericht is geplaatst in Dagelijks Leven. Bookmark de permalink.

Geef een reactie