Huren zonnebloemauto veranderd in Welzorg Go


Dit wordt dus heel veel kostbaarder, helaas!
Van 45 euro per dag naar 75 euro per dag
afkoop eigen risico (350) 10 euro per dag wordt nu afkoop van 750 naar 300 euro voor 15 euro per dag
100 km per dag vrij blijft gelijk
alle overige kilometers 0.20 blijft gelijk
uiteraard dan de brandstof nog.


Per 8 april stopt de Zonnebloemauto, maar een rolstoelauto huren blijft mogelijk door samenwerking met Welzorg Go. De specialist in mobiliteitsmiddelen voor mensen met een lichamelijke beperking neemt het autoverhuurconcept van de Zonnebloem over. Doordat de Zonnebloem als partner verbonden blijft, kunnen Zonnebloempashouders tegen een gereduceerd bedrag van de auto gebruik blijven maken. Bovendien is afgesproken dat Welzorg de mogelijkheden onderzoekt om het aantal verhuurlocaties uit te breiden, de openingstijden te verruimen en het huren per dagdeel in te voeren. Zo blijft de Zonnebloem zich maximaal inzetten om de mobiliteit voor iedereen mogelijk te houden.

Welzorg Go verzorgt al sinds 2014 de huur van de Zonnebloemauto’s en kent de aangepaste rolstoelauto’s en de doelgroep als geen ander. Het is dus niet vreemd dat de Zonnebloem in de zoektocht naar een manier om de auto’s rendabeler, efficiënter en met nog meer impact voor haar doelgroep te laten rijden, bij de specialist in mobiliteitsmiddelen is uitgekomen. Dankzij de overname kan het aantal aangepaste rolstoelauto’s in Nederland blijven groeien. Daardoor wordt het voor pashouders eenvoudiger om in de buurt een rolstoelauto te huren.

Prijsstijging
Met Welzorg Go is afgesproken dat Zonnebloempashouders en dus ook afdelingen met een Zonnebloempas de komende drie jaar korting krijgen op de huurprijs van de Welzorg Go. Met die korting komt de huurprijs op dit moment uit op € 75 per dag. Meer dus dan de huidige huurprijs, maar die ligt door de bijdragen van donateurs ver onder de daadwerkelijke kosten. Bovendien zijn die kosten de laatste tijd hard gestegen. Een prijsstijging is dan ook helaas onvermijdelijk. Voor niet-pashouders wordt de huurprijs voor de rolstoelauto van Welzorg Go € 109 per dag.

Oude huurprijs
Pashouders die voor 8 april een Zonnebloemauto voor de periode na 8 april hebben gereserveerd, betalen voor die specifieke reservering nog de oude huurprijs van € 45 per dag. Voor nieuwe reserveringen, meer informatie en veelgestelde vragen over het nieuwe autoverhuurconcept kun je terecht bij Welzorg Go.

Dit bericht is geplaatst in Dagelijks Leven. Bookmark de permalink.

Geef een reactie