Familiedag VSN in Pantropica

Vandaag was de familiedag van Vereniging Spierziekte Nederland (VSN) in Pantropica.
Jan en Petra kwamen ook, we maakten gebruik van deze dag om elkaar weer eens op een speciale en bijzondere plaats te zien.
Jan en ik leerden elkaar kennen in het UMC tijdens de testen van natuurlijke beloop Pompe II, daarna samen de trials van nieuwe medicijn in en hij gebruikt dat nog steeds en ik moest om medische redenen eind 2016 ermee stoppen.
We wonen niet echt dicht bij elkaar maar ze zijn paar keer in Lelystad weggeweest ook een keer in nieuwe huis waar we sinds 2011 wonen en wij zijn ook in Doetinchem geweest.
Maar nu was het toch al zeker 13 jaar terug dat we elkaar in leven de lijve zagen.
Ontvangst in Pantropica met koffie en gebak, daarna mooi rondje, de helft, lekkere lunch en toen tweede deel.
Toen ze naar huis gingen kreeg ik een cadeau, een mooie rietenmand met dennenappels en 3 stenen egels, die gaan we in de tuin plaatsen, superleuk , superlief en heel erg blij mee.

Dank je wel kanjers!

Dit bericht is geplaatst in Dagelijks Leven. Bookmark de permalink.

Geef een reactie