Het blijft maar warm, te warm en vooral te droog. Deze week nog 3 warme dagen waarvan dinsdag tropisch 30 we gaan het zien. Ben inmiddels erg klaar met de hitte.
We hebben niet erg veel gedaan, wel ons rondje gedaan buiten en ik hoop dat de rolstoel snel komt rond 15 september hoor ik meer.
We hebben wel een dag geplant en zelfs gereserveerd ook voor ons feestje, we gaan dan in een keer vieren dat ik 50 jaar werd (2020), dat we 15 jaar getrouwd zijn (2021) en dat Johannes 60 jaar wordt (2022) door corona schoof het steeds weer op en nu hebben we eindelijk planning, volgend jaar maart! Nu gaan we zelf mooie uitnodigingen maken en we houden het groepje beperkt en we hebben er erg veel zin in. later meer als de uitnodigingen zijn verstuurd.
Toch de F1 maar aangezet en Max Verstappen won, mooi. Het mooiste vond ik het vak die de Nederlandse vlag maakt dat was zo gaaf om te zien! De foto is stilstaand, maar ze zwaaiden allemaal in de mat, mooi moment.
