Vandaag ook weer lekker een rondje gemaakt langs het Gelders diep, de boot die me aan The A-Team deed denken is weg, jammer wilde er toch een foto van maken, maar dat gat dus niet meer.
Het wordt weer erg heet de komende week………we gaan het zien, maar ik wordt niet zo blij van 27+ graden.
Huisje op orde gemaakt, morgen komt er een logee, dat is lag geleden en eigenlijk zouden de eerste Lianno en Romy zijn maar helaas door ziekte komen die later deze maand.
Morgen komt Twil en daar hebben we zin in!
In de avond kijken we weer wat afleveringen van Virgin River heb nu nog maar 1 aflevering en die bewaar ik even LOL, dan wachten op seizoen 5. Dat duurt weer lang en gelukkig is het bijna september dan beginnen onze andere series weer, de zomer is altijd saai op tv.
Mijn lijf komt gelukkig langzaam tot rust en de pijn wordt met de dag weer minder en tja de vermoeidheid blijft, maar dat is altijd zo.
De stoel, bed en trippelstoel gebruik ik volop en ik slaap en zit goed.
Ik hoop dat Welzorg snel mijn rolstoel heeft dan kan ik nog met warm weer gaan rijden en oefenen en vooral wennen aan de nieuwe stoel en rijstijl.
We wachten vol spanning af.