Negende infuus enzymtherapie Pombiliti® & Opfolda®

Goed op tijd op en ontbijt en klaar maken voor reisje Rotterdam.
Taxi mooi op tijd en ik was zonder combi dus mooi op tijd in Rotterdam, pillen slikken en dan lunch halen bij de AH to Go krentenbol met oude kaas.
Naar boven en dan ben ik een dik uur te vroeg de receptie meneer daar zegt o u moet wel nog even wachten, maar nee dat viel mee ze hadden al plek en kon vrijwel direct door.

Klaar maken, wc en dan de controles hmm ben niet blij met bloed druk die is idioot hoog zo hoog zit ik nooit maar ok.
Prikken gaat in een keer goed en infuus loopt, en voor je het weet is het dan ook weer klaar.
Ik app met Patricia en Johannes en speel spelletje op iPad.
Ik zat naast andere pompe patiënt en dus even wat gekletst, verder spelletje gedaan en dan is het zo weer klaar.
Geen wachttijd meer, dus na infuus wc en naar beneden ik heb nog 2 uur voor de taxi er zou dienen te zijn, maar die komt tenminste 30 minuten te laat 18.45 ipv 1800 (17.45-18.15uur mag zijn)
Het geeft niet ik verspil daar geen tijd of energie verder aan en de jonge dame die vorige keer zo mooi zong terwijl ze speelde op piano was er nu ook. Erg leuk ze kwam even een liedje zingen al had niet veel tijd, dat vond ik erg lief. Ik zat in de gang en ze herkende me en ik herkende direct haar stem toen ze begon te zingen.

De taxi zet me om precies 20.30 uur af bij mijn huis, Johannes wacht me op met koffie en heerlijk eten. Charlie is blij dat ik er ben , dan krijgt hij weer lekkers LOL
Ik lees de mail en zie da tik mooie prijs gewonnen met een puzzel, 8 boeken!
Ik bel nog even met Twil om de dag door te kletsen en dan is het zo tijd om te gaan slapen.
Volgende infuus is op zelfde tijd en dat bevalt me goed, ik heb het ritme nu wel gevonden en ben wel moe uiteraard, maar niet extreem ben zo wie zo minder moe laatste tijd.

Dit bericht is geplaatst in Dagelijks Leven, Pompe. Bookmark de permalink.

Geef een reactie