Vandaag dus weer met taxi naar ziekenhuis, verder onderzoek naar de tumor (teratoom). Dit gebeurde bij gynaecoloog en die deed inwendige echo, liet bloed afnemen en een gesprek en nu afwachten. Morgen belt ze de uitslag door, dat is wel fijn snel.
In de middag weer met switch aan de slag, drukte in prijsvragen wereld is even weg na adventskalenders, dus tijd voor spelletje. Disney Dreamlight Valley, met de nieuwe update verder gegaan, nog een personage voltooien en het evenement.
Vorig jaar kreeg ik van de freaks bij 20 jarige bestaan een groot cadeau, zie hier allemaal mooie dingen waaronder een orchidee. De plant had 5 bloemen en 3 knoppen. Deze was inmiddels uitgebloeid en we lieten hem staan en wat nu nou drie stelen vol knoppen (20) en de eerste bloem is open, zo mooi! Nog niet eerder lukte het me om een orchidee weer te laten bloeien, maar deze wow zo trots en blij mee! Ben erg benieuwd of alle knoppen open gaan!

